Strona główna » O firmie
  • Grachin.pl
  • Akcesorium

O firmie

kamieniarstwo siedlecki, nagrobki siedleci, akcesoria nagrobkowegranitowo.pl powstało w 2010 roku jako rozwinięcie rdzennej działalności kamieniarskiej firmy Kamieniarstwo Siedlecki s.c. Zbigniew Siedlecki i Grzegorz Siedlecki. Portal sprzedażowy granitowo.pl jest otwarciem sprzedaży na szersze rynki. Chcemy kompleksowo obsługiwać naszych klientów oferując im pełen asortyment potrzebnych w tej branży produktów w wysokiej jakości zachowując przy tym nie najwyższą cenę. Wiemy, że nie jesteśmy najtańsi, ale zawsze powtarzamy, że za naszym nazwiskiem idzie JAKOŚĆ.

Firma Kamieniarstwo Siedlecki s.c. ma swoje początki w roku 1996 i od tamtej pory jest samodzielnym producentem wyrobów granitowych. Zajmuje się kompleksową obróbką granitu. Specjalizuje się w produkcji budowlanych elementów kamiennych oraz nagrobków granitowych. Produkuje również półfabrykaty w postaci surowych i polerowanych płyt granitowych. Zakład świadczy usługi w zakresie sprzedaży detalicznej oraz współpracuje z odbiorcami hurtowymi. 

Firma usytuowana jest na obrzeżu miasta i zajmuje 1,5 ha powierzchni. Wyposażona jest w wiele nowoczesnych maszyn i urządzeń umożliwiających obróbkę kamienia od bloków granitowych po gotowe wyroby w bardzo wysokiej jakości. Kamieniarstwo Siedlecki s.c. posiada nowoczesny park maszynowych co sprawia, że jest ekspertem we wszystkich fazach przetwarzania kamienia naturalnego.

Rozwinięcie działalności w 2013 roku o hurtownię tanich nagrobków sprowadzanych z Chin oraz w 2014 roku o sprzedaż hurtową i detaliczną galanterii nagrobkowej powoduje, że można obsługiwać klienta kompleksowo zapewniając przy tym wysoką jakość i atrakcyjną cenę .

Profesjonalizm oraz wysoka jakość usług wielokrotnie zostały docenione przez znawców branży. Firma została nagrodzona w 2005 roku tytułem „Wołczyńskiego Isandra” za najlepsze przedsiębiorstwo pozarolnicze.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu